|
| Præstation |
| Passende til rumtype: | Computerkabinet |
| Type: | Ventilator |
| Ventilator diameter: | 14 cm |
| Understøttede procesorsokler: | Ikke understøttet |
| Kompatibel processor serie: | Ikke understøttet |
| Omdrejningshastighed (maks.): | 2200 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed): | 31 dB |
| Maksimal luftstrøm: | 71,7 kubikfod/min. |
| Luftstrøm: | 121,82 m³/t |
| Maksimalt lufttryk: | 2,3 mmH2O |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM): | Ja |
| Lejetype: | Riflet leje |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): | 60000 t |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Belysning LED: | Ja |
| Belysningsfarve: | Flere |
| Ventilatorstik: | 4-polet |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (typisk): | 4,68 W |
| Spænding: | 5 – 13.2 V |
| Nominel spænding: | 12 V |
| Nominel strøm: | 0,67 A |
| Sikkerhedsstrøm: | 0,39 At |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 140 mm |
| Dybde: | 140 mm |
| Højde: | 25 mm |
| Vægt: | 210 g |
| Ventilator dimensioner (BxDxH): | 140 x 140 x 25 mm |
| Kabellængde: | 0,5 m |
| Pakkebredde: | 153 mm |
| Pakkedybde: | 173 mm |
| Pakkehøjde: | 29,5 mm |
| Pakkevægt: | 334 g |
|
| Tekniske detaljer |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater: | CE, RoHS, WEEE |
|
| Emballage indhold |
| Skruer inkluderet: | Ja |
| Antal skruer: | 4 |
|
| Andre funktioner |
| Oprindelsesland: | Kina |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig): | 30 stk |
| Forsendelseskasses kassens bredde (indvendig): | 32 cm |
| Forsendelseskassens længde (indvendig): | 47,8 cm |
| Forsendelseskassens højde (indvendig): | 20 cm |
| Forsendelseskassens bruttovægt (indvendig): | 10,8 kg |