Beskrivelse
Philips AVENT SCF281/02 Dampsterilisator til Mikroovn
Denne dampsterilisator fra Philips AVENT er designet med et let og kompakt design, hvilket gør den perfekt til brug både derhjemme og på farten. Indholdet forbliver sterilt i op til 24 timer, så længe låget ikke åbnes.
- Ultra hurtig og nem at bruge
- Kompakt og let
- Sikker og nem håndtering
- Effektiv sterilisering
- BPA-fri
- Kompatibel med de fleste flasker og tilbehør
Specifikationer
| Tekniske detaljer | |
| Produktfarve: | Hvid |
| Steriliseringstid: | 6 min. |
| Oprindelsesland: | Polen |
| Vandtank volumen: | 0,2 L |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 1850 W |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt: | 740 g |
| Andre funktioner | |
| Dimensioner (BxDxH): | 280 x 280 x 166 mm |
| Emballage indhold | |
| Tænger inkluderet: | Ja |

