|
| Funktioner |
| Antal personer: | 8 person(er) |
| Kapacitet: | 1,2 L |
| Produktfarve: | Rustfrit stål |
| Formfaktor: | Rund |
| Antal fonduegafler: | 8 |
| Gaffelmateriale: | Rustfrit stål |
| Varmeelement: | Ja |
| Indkapslet varmeelement: | Ja |
| Antal varmelegemer: | 1 |
| Håndtag: | Ja |
| Cool touch håndtag: | Ja |
| Aftagelig låg: | Ja |
| Antal indstillinger: | 11 |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Ledningslængde: | 1 m |
| Ledningsopbevaring: | Ja |
| Temperatur (maks): | 190 °C |
| Skridsikre fødder: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Overophedningsbeskyttelse: | Ja |
| Strømindikatorlys: | Ja |
|
| Materiale |
| Husmateriale: | Rustfrit stål |
| Fondue ring materiale: | Rustfrit stål |
|
| Strømstyring |
| Strøm: | 800 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Strømstiktype: | Type F (CEE 7/4) |
|
| Tekniske detaljer |
| Indeholder ikke: | Bisphenol A (BPA) |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 1,3 kg |
| Pakkebredde: | 235 mm |
| Pakkedybde: | 210 mm |
| Pakkehøjde: | 240 mm |
| Pakkevægt: | 1,5 kg |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. palle: | 96 stk |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Produkter pr. pallelag: | 24 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 2224 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 255 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 450 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 500 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 6,5 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 4 stk |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC): | 8713016075215 |