Beskrivelse
Sundt. Velsmagende. Og nu tilsluttet.
Par med NutriU for at få den bedste madlavningsoplevelse
Vælg mellem hundredvis* af velsmagende måltider, der anbefales på baggrund af dine præferencer. Par med NutriU-appen, vælg en opskrift, og send den til din Airfryer. Hold øje med maden, mens du sidder i sofaen, så fortæller appen dig, når maden er færdig!
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 6,2 L |
| Friture mad volumen: | 1,2 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ja |
| Stegeteknologi med lavt fedtindhold: | Rapid Air |
| Antal programmer: | 7 |
| Grillning: | Ja |
| Ristefunktion: | Ja |
| Holde varm funktion: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort, Sølv |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Ledningslængde: | 0,8 m |
| Coolwall-kabinet: | Ja |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærmtype: | LED |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 2000 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 403 mm |
| Dybde: | 315 mm |
| Højde: | 307 mm |
| Vægt: | 5,55 kg |












