|
| Præstation |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 3,2 L |
| Stegefunktion: | Ja |
| Antal programmer: | 6 |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (maks): | 200 °C |
| Digital timer: | Ja |
|
| Design |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Materiale: | Plast |
| Cool touch håndtag: | Ja |
| Nem demontering: | Ja |
| Ledningsopbevaring: | Ja |
| Beklædning, slip-let: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Ledningslængde: | 1 m |
|
| Indikator |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Alarm klar: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Strøm: | 1200 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 Hz |