|
| Strømstyring |
| Total effekt: | 650 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 115 – 230 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Strøm faktor: | 0,9 |
| Strømkorrektionsfaktor (PFC): | Aktiv |
| Kombineret effekt (+3,3 V): | 120 W |
| Kombineret effekt (+5 V): | 120 W |
| Maks. udgangsstrøm (+3,3 V): | 22 A |
| Maks. udgangsstrøm (+12 V): | 54,2 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 V): | 22 A |
| Maks. udgangsstrøm (-12V): | 0,3 A |
| Maks. udgangsstrøm (+5 VSB): | 2,5 A |
| Effektivitet: | 85% |
| Strømbeskyttelsesfunktioner: | Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Overbelastning, Kortslutning, Lavspænding |
|
| Porte & Grænseflader |
| Motherboard, strømstik: | 20+4 pin ATX |
| Perifere (Molex) strømstik (4-pin): | 3 |
| Antal SATA strømstik: | 6 |
| PCI ekspres strømforbindelser (6+2 pin): | 4 |
| CPU strømstik (4+4 pin): | Ja |
| Floppy-drev, stik: | Ja |
| Kabeltype: | Fully-Modular |
|
| Præstation |
| Formål: | PC |
| Strømforsyningenhed (PSU) formfaktor: | PS/2 |
| 80 PLUS certificering: | 80 PLUS Bronze |
| ATX-version: | 2.3 |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Kølingstype: | Aktiv |
| Ventilator diameter: | 14 cm |
| Antal blæsere: | 1 blæser(e) |
| Blæser placering: | Top |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 150 mm |
| Dybde: | 140 mm |
| Højde: | 87 mm |
|
| Emballeringsdata |
| Brugervejledning: | Ja |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733020 |
|
| Andre funktioner |
| Garantibevis: | Ja |