Beskrivelse
Specifikationer
| Porte & Grænseflader | |
| Værtsgrænseflade: | RJ-45 |
| Output-grænseflade: | USB Type-C |
| Design | |
| Intern: | Ingen |
| Produktfarve: | Sort |
| Understøtter hot-plug: | Ja |
| Certificering: | CB CE FCC ICE RCM VCCI KCC BSMI EAC Ukraine DoC |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 5 – 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 80% |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 200 mm |
| Dybde: | 27,8 mm |
| Højde: | 14 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkevægt: | 28,515 g |
