Beskrivelse
Specifikationer
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Værtsgrænseflade: | M.2 |
| Grænseflade: | WWAN |
| Netværk | |
| Maksimal dataoverførselshastighed: | 1000 Mbit/s |
| 3G standard: | HSPA+, WCDMA |
| 4G standard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Generering af mobilnetværk: | 4G |
| Design | |
| Intern: | Ja |
| Komponent til: | Laptop |
| Antennedesign: | Intern |
| Certificering: | CE for EU KCC for Korea IFT for Mexico NTC for Philippines ICASA for South Africa NCC for Taiwan. |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 11 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | -10 – 55 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -40 – 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 5 – 95% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 30 mm |
| Dybde: | 42 mm |
| Højde: | 2,3 mm |
| Vægt: | 6,2 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 53 mm |
| Pakkedybde: | 144 mm |
| Pakkehøjde: | 177 mm |
| Pakkevægt: | 30 g |
| MU-MIMO: | Ja |
