|
| Præstation |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | Headset |
| Anbefalet brug: | Opkald/musik |
| Produktfarve: | Sort |
| Headset type: | Binaural |
| Kontroltype: | Berøring |
| Kabelfarve: | Sort |
| Aftageligt kabel: | Ja |
| Oprindelsesland: | Kina |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Kabel & trådløs |
| 3,5 mm stik: | Ja |
| USB-stik: | USB Type-C |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Supraaural |
| Driverenhed: | 3 cm |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Bom/indbygget mikrofon |
| Mikrofonretningstype: | Omniretningsbestemt |
| Aftagelige mikrofon: | Ja |
| Mikrofon mute: | Ja |
|
| Batteri |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteriteknologi: | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet: | 410 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd: | 16 t |
| Taletid: | 16 t |
| Opladningskilde: | USB |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 152 mm |
| Dybde: | 70 mm |
| Højde: | 183 mm |
| Vægt: | 160 g |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85183000 |