Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Produkttype: | Batteri- og opladersæt |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet: | 6 At |
| Batterispænding: | 12 V |
| Mærke kompatibilitet: | Bosch |
| Produktfarve: | Sort |
| Opladningstid for batteri: | 1,25 t |
| Maksimal opladningstid: | 1,5 t |
| Opladningsstrøm: | 4 A |
| Numre af batterier medfølger: | 2 stk |
| Vægt & størrelser | |
| Batteriets vægt: | 365 g |
| Batterioplader vægt: | 450 g |
