|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Type: | Begynder telefon |
|
| Display |
| Skærmopløsning: | 128 x 160 pixel |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| Ekstern skærm: | Ingen |
|
| Hukommelse |
| Intern hukommelse: | 32 MB |
|
| Kamera |
| Bagerste kamera: | Ingen |
| Front kamera: | Ingen |
|
| Netværk |
| SIM-korts kapacitet: | Single SIM |
| Wi-Fi: | Ingen |
| Generering af mobilnetværk: | 2G |
| Datanetværk: | GSM |
| SIM-korttype: | NanoSIM |
| 2G-bånd (primær SIM): | 800,900,1800,1900 MHz |
|
| Dataoverførsel |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 2.1 |
|
| Porte & Grænseflader |
| USB-port: | Ja |
| USB-stik type: | USB Type-C |
| Tilslutning af hovedtelefoner: | 3,5 mm |
|
| Messaging |
| Tekstbeskeder (SMS): | Ja |
|
| Strømstyring |
| Batterikapacitet: | 800 mAh |
| Taletid (2G): | 4,15 t |
| Standbytid (2G): | 200 t |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 70 g |
| Bredde: | 52 mm |
| Dybde: | 12 mm |
| Højde: | 115 mm |
|
| Tekniske detaljer |
| Alarmfunktion: | Ja |
| Regnemaskine: | Ja |
| Kalender: | Ja |
|
| Telefonfunktioner |
| Formfaktor: | Menu |
| Personlig informationsstyring (PIM): | Alarmur, Lommeregner, Kalender |
| Vibrationsalarm: | Ja |
|
| GPS ydelse |
| Placering af position: | Ingen |
| Assisteret GPS (A-GPS): | Ingen |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | USB Type-C |
| Brugervejledning: | Ja |
| Headset inkluderet: | Ja |
| Batterioplader inkluderet: | Ja |