Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produktfarve: | Blå |
| Overfladefarvning: | Billede |
| Gaming musemåtte: | Ja |
| Håndledsstøtte: | Ingen |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 365 mm |
| Dybde: | 275 mm |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Vægt: | 121 g |
kr. 76,76
| Præstation | |
| Produktfarve: | Blå |
| Overfladefarvning: | Billede |
| Gaming musemåtte: | Ja |
| Håndledsstøtte: | Ingen |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 365 mm |
| Dybde: | 275 mm |
| Tykkelse: | 2 mm |
| Vægt: | 121 g |