|
| Design |
| Produktfarve: | Hvid |
| Antenne type: | Intern |
| Produkttype: | Mesh-system |
| Antal understøttede enheder: | 50 |
| Maksimal dækning: | 371 m² |
| Knap til nulstilling: | Ja |
|
| Trådløse LAN funktioner |
| Wi-Fi-bånd: | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Bedste Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (maks): | 3000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN dataoverførselshastighed (første bånd): | 574 Mbit/s |
| WLAN dataoverførselshastighed (anden bånd): | 2402 Mbit/s |
| Sikkerhedsalgoritmer: | WPA2, WPA3 |
| Gæsteadgang: | Ja |
|
| Funktioner |
| Indbygget processer: | Ja |
| Processorkerner: | 2 |
| Processorfrekvens: | 1 GHz |
| Forældrekontrol: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 3 |
| Ethernet WAN: | Ja |
| DC-in-stik: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 526,16 g |
|
| Emballage indhold |
| Antal produkter inkluderet: | 2 stk |
| AC-adapter inkluderet: | Ja |
| Antal medfølgende enheder: | 2 stk |