|
| Funktioner |
| Type: | Original |
| Udskrivning af farver: | Blå |
| Mærke kompatibilitet: | Epson |
| Kapabilitet: | WorkForce Pro WF-C8190, WF-C8610, WF-C8690 |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Farve blæk sidekapacitet: | 1700 Sider |
| Udskrivningsteknologi: | Inkjet print |
| OEM-kode: | T04C2 |
| Oprindelsesland: | Kina |
|
| Vægt & størrelser |
| Pakkebredde: | 26 mm |
| Pakkedybde: | 190 mm |
| Pakkehøjde: | 115 mm |
| Pakkevægt: | 0,2 g |
|
| Logistik data |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 398 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 603 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 153 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 40 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 7,2 g |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84439990 |