Beskrivelse
Ideel til kunder med stort udskrivningsbehov – og mindre arbejdsgrupper – i små og mellemstore virksomheder.
Jo mere du printer, jo mere kan du spare. Med HP’s dobbeltpakker med LaserJet-tonerpatroner kan du sænke virksomhedens printomkostninger og få det samme ensartede, professionelle resultat og pålidelig, problemfri print som med de almindelige originale HP-printpatroner.
Specifikationer
| Funktioner | |
| Type: | Original |
| Udskrivning af farver: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | HP |
| Kapabilitet: | HP 12-tonerpatroner fungerer sammen med: |
| Antal pr. pakke: | 2 stk |
| Sort toner sideydelse: | 4000 Sider |
| Patron kapacitet: | Standard udbytte |
| OEM-kode: | Q2612AD |
| Mængde pr. kasse: | 1 stk |
| Procentdel af genanvendt materiale: | 30% |
| Oprindelsesland: | Japan |
| HP segment: | Hjem |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 7,5 – 32,5 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -20 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H): | 10 – 90% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 357 mm |
| Dybde: | 210 mm |
| Højde: | 134 mm |
| Vægt: | 1,4 kg |
| Pakkebredde: | 357 mm |
| Pakkedybde: | 210 mm |
| Pakkehøjde: | 134 mm |
| Pakkevægt: | 1,8 kg |
| Tekniske detaljer | |
| Maksimalt antal stabelbare kasser: | 32 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU): | 11 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84439990 |
| Pallens bruttovægt: | 247 g |
| EUR-palle vægt: | 164 g |
| Lag pr. palle: | 8 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt): | 14 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt): | 112 stk |
| Produkter pr. palle: | 112 stk |
| Antal pr. EUR-palle: | 77 stk |
| Andre funktioner | |
| Udskrivningsteknologi: | Laserprint |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 883585537525 |
| Kassens indhold: | 2 tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
| Palle dimensioner (BxDxH): | 1150 x 1000 x 1216 mm |
| Antal stablede paller: | 4 stk |
| Pallestørrelse (EU): | 1150 x 790 x 1082 mm |








