Beskrivelse
Specifikationer
| Printhastighed | |
| Udskrivningsteknologi: | Direkte termisk |
| Farve: | Ja |
| Maksimal opløsning: | 300 x 600 dpi |
| Udskrivningshastighed: | 176 mm/sek. |
| Maksimal udskrivningsbredde: | 5,8 cm |
| Printhastighed: | 110 l/min |
| Udskrivning af farver: | Sort, Rød |
| Mindste udskrivningslængde: | 100 cm |
| Vertikal udskrivning: | Ja |
| Roteret udskrivning: | Ja |
| Tekstjustering: | Center, Venstre |
| Papirhåndtering | |
| Auto-skærer: | Ja |
| Maksimal etiketbredde: | 6,2 cm |
| Maksimal etiketlængde: | 4 m |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Kabel & trådløs |
| Wi-Fi: | Ja |
| USB-port: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antal USB 2.0-porte: | 1 |
| Mobile udskrivningsteknologier: | Apple AirPrint |
| Wi-Fi Direct: | Ja |
| Præstation | |
| Sidebeskrivelsessprog: | ESC P, Raster_P |
| Flashhukommelse: | 6 MB |
| Indbyggede stregkoder: | CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 93, Data matrix, EAN128, EAN13, EAN8, GS1 DataBar, GS1 DataBar Expanded, GS1 DataBar Limited, GS1-128, ISBN-2, ISBN-5, ITF-25, MaxiCode, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, POSTNET, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Antal skrifttyper: | 5 |
| Båndtype: | DK |
| Antal stilarter: | 8 |
| Sikkerhedsalgoritmer: | AES, EAP-FAST, EAP-TLS, EAP-TTLS, LEAP, PEAP, TKIP, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Registrering af tapestørrelse: | Ja |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort, Hvid |
| Husmateriale: | Plast |
| Strømstyring | |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Genopladelig: | Ja |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 125 mm |
| Dybde: | 234 mm |
| Højde: | 145 mm |
| Vægt: | 1,12 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 298 mm |
| Pakkedybde: | 184 mm |
| Pakkehøjde: | 232 mm |
| Pakkevægt: | 2,66 kg |
| Emballage indhold | |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, USB |
| Batterier inkluderet: | Ja |
| Medfølgende software: | P-touch Editor Lite P-touch Editor 5 P-touch Editor Lite LAN P-touch Address Book BR Admin Light |
| Drivere inkluderet: | Ja |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Garantibevis: | Ja |
| AC-adapter inkluderet: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84433210 |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater: | ENERGY STAR |
| Andre funktioner | |
| Etiket hukommelse: | 99 mærkat(er) / label(er) |
| Antal rammer: | 126 |
| Understøttelse af sprog: | Forenklet kinesisk, Tjekkisk, Dansk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Norsk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Svensk, Tyrkisk |
| Udskrivning af dato og tid: | Ja |
| Antal sprog: | 18 |





