|
| Montering |
| Maksimal vægtkapacitet: | 100 kg |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 2,54 m (100″) |
| Monteringstype: | Gulv |
| Montering interface kompatibilitet (maks.): | 1000 x 600 mm |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 152,4 cm (60″) |
| Antal understøttede skærme: | 1 |
|
| Ergonomisk |
| Højdejustering: | Ja |
| Højdejusteringsområde: | 1270 – 1570 mm |
| Hældningsvinkelområde: | -10 – 5° |
| Indeholdt antal hylder: | 2 |
| Hjul: | Ja |
| Antal hjul: | 4 hjul |
| Hældningsindstilling: | Ja |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Type: | Bærbar gulvstativ til fladpanel |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 46,8 kg |
|
| Emballage indhold |
| Brugervejledning: | Ja |
| Monteringssæt: | Ja |
|
| Tekniske detaljer |
| Garantiperiode: | 1 År |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85299097 |