|
| Funktioner |
| Trådløs forbindelse: | Ja |
| Produktfarve: | Hvid |
| Alarm decibel: | 85 dB |
| Maks. rækkevidde: | 100 m |
| Monteringstype: | Overflademonteret |
| Radiofrekvens: | 2400 MHz |
| Understøttet placering: | Horisontal/vertikal |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Falsk beskyttelsesalarm: | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP): | IP20 |
| Velegnet til indendørsbrug: | Ja |
| Nem at installere: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde: | Batteri |
| Batterispænding: | 3 V |
| Antal understøttede batterier: | 1 |
| Kompatible batteristørrelser: | CR17450 |
| Batterilevetid: | 5 År |
| Udskifteligt batteri: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Dybde: | 37 mm |
| Diameter: | 11 cm |
| Vægt: | 133 g |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 0 – 95% |
|
| Emballage indhold |
| Monteringssæt: | Ja |
| Batteri medfølger: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |