Beskrivelse
Specifikationer
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Trådløs teknologi: | Wi-Fi |
| Frekvens: | 2400 MHz |
| Wi-Fi: | Ja |
| Funktioner | |
| Understøttet placering: | Indendørs |
| Produktfarve: | Hvid |
| Strømstyring | |
| Maksimal indgangseffekt: | 3000 W |
| Præstation | |
| Fungerer med Amazon Alexa: | Ja |
| Fungerer med Google Home: | Ja |
| Fungerer med Google Assistant: | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening: | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer: | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 14.5, iOS 15 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 52 mm |
| Dybde: | 52 mm |
| Højde: | 86 mm |
| Vægt: | 83 g |
| Pakketype: | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke: | 2 stk |
| Brugervejledning: | Ja |





