|
| Lyd |
| Lyd-output kanaler: | 2.1 kanaler |
| Udgangseffekt (RMS): | 400 W |
| Lyddekodere: | DTS Virtual:X |
| Equalizer, funktioner: | Bass Blast, Bass Blast+ |
| Equalizer: | Ja |
| Audio Return Channel (ARC): | Ja |
| Lydprøvefrekvens (24 bit): | 96 kHz |
|
| Soundbar højttaler |
| Soundbar-højttaler RMS-effekt: | 180 W |
|
| Subwoofer |
| Subwoofer inkluderet: | Ja |
| Subwoofer RMS-effekt: | 220 W |
|
| Funktioner |
| Produktfarve: | Grå |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærmtype: | LCD |
| Kontrol med forbrugerelektronik (CEC): | SimpLink |
| Nattilstand: | Ja |
| Understøttelse af Smartphone-fjernbetjening: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Kabel & trådløs |
| Bluetooth: | Ja |
| Wi-Fi: | Ingen |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| HSMI-indgang: | 1 |
| Antal HDMI-udgange: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 1.4 |
| USB-port: | Ja |
| Digital akustisk og optisk udgang: | 1 |
|
| Strømstyring |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Soundbar strømforbrug: | 28 W |
| Subwoofer strømforbrug: | 33 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 890 mm |
| Dybde: | 85 mm |
| Højde: | 57 mm |
| Soundbar vægt: | 2,35 kg |
| Subwoofer bredde: | 18 cm |
| Subwoofer dybde: | 29 cm |
| Subwoofer højde: | 39,4 cm |
| Subwoofer vægt: | 5,8 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 984 mm |
| Pakkedybde: | 461 mm |
| Pakkehøjde: | 227 mm |
| Pakkevægt: | 10,5 kg |
|
| Emballage indhold |
| Antal produkter inkluderet: | 1 stk |
| Monteringssæt til væggen: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Optisk |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |
| Batterier inkluderet: | Ja |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Garantibevis: | Ja |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 240 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod): | 540 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): | 720 stk |
|
| Andre funktioner |
| Firmware Over-the-air (FOTA): | Ja |