Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Form: | Rund |
| Type: | Gryde til alle formål |
| Produktfarve: | Sort, Rustfrit stål |
| Beklædning, slip-let: | Ja |
| Indvendig belægning: | Titanium |
| Varmeindikator: | Ja |
| Temperatur (maks): | 210 °C |
| Tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Materiale: | Rustfrit stål |
| Kapacitet: | 2,52 L |
| Varmeindikator: | Thermo-Spot |
| Ovnfast: | Ja |
| Egnet til kogepladetyper: | Keramisk, Gas, Halogen, Induktion, Forseglet plade |
| Håndtag, antal: | 1 |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Nittet håndtag: | Ja |
| Termosignal-teknologi: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Diameter: | 28 cm |
| Højde: | 50,1 mm |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Bæredygtighed | |
| Indeholder ikke: | Perfluoroctanosyre (PFOA) |


