|
| Display |
| Skærm diagonal: | 28,4 cm (11.2″) |
| Skærmopløsning: | 2560 x 1536 pixel |
| Skærmteknologi: | OLED |
| Skærmens lysstyrke: | 600 cd/m² |
|
| Processor |
| Processorproducent: | MediaTek |
| Processorserie: | Mediatek |
| Processormodel: | 1300T |
| Processorfrekvens: | 2 GHz |
| Processorkerner: | 8 |
|
| Hukommelse |
| Intern hukommelse: | 8 GB |
| Intern hukommelsestype: | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksimal intern hukommelse: | 8 GB |
|
| Lagring |
| Intern lagerkapacitet: | 256 GB |
| Indbygget kortlæser: | Ja |
| Lagermedie: | Flash |
| Kompatible hukommelseskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimal størrelse på hukommelseskort: | 1 TB |
|
| Grafik |
| Grafikadapter familie: | ARM |
| Grafikadapter: | Mali-G77 MC9 |
|
| Lyd |
| Antal indbyggede højttalere: | 4 |
| Lydsystem: | Dolby Atmos |
| Højttalereffekt: | 1 W |
|
| Kamera |
| Bagkamera type: | Enkelt kamera |
| Bagerste kamera opløsning (numerisk): | 13 MP |
| Front kamera: | Ja |
| Front kamera opløsning (numerisk): | 8 MP |
|
| Netværk |
| Bedste Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Wi-Fi-standarder: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|
| Porte & Grænseflader |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte: | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand: | Ja |
|
| Design |
| Formfaktor: | Skifer |
| Produktfarve: | Grå |
| Enhedstype: | Mobil tablet |
| Farvenavn: | Storm Grey |
|
| Præstation |
| Placering af position: | Ja |
| GLONASS: | Ja |
| GPS (satellit): | Ja |
| Accelerometer: | Ja |
| Sensor for omgivende lys: | Ja |
| Gyroskop: | Ja |
| Nærhedssensor: | Ja |
|
| Software |
| Platform: | Android |
| Operativsystem installeret: | Android 12 |
|
| Batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet: | 8000 mAh |
| Batteri medfølger: | Ja |
| Opladningstid for batteri: | 2,25 t |
| Standby tid: | 700 t |
| Vedvarende afspilningstid, video: | 14 t |
| Vedvarende afspilningstid, lyd: | 69 t |
| Browsing tid (Wi-Fi): | 9 t |
|
| Strømstyring |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 10 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm: | 2 A |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | ENERGY STAR, RoHS |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 263,7 mm |
| Dybde: | 166,7 mm |
| Højde: | 6,8 mm |
| Vægt: | 480 g |
|
| Emballage indhold |
| Lyspen: | Ja |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 0 – 95% |
| Driftshøjde: | 0 – 3048 m |