Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 40,6 cm (16″) |
| Etui-type: | Mappe |
| Produktets hovedfarve: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | Dell |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Kapabilitet: | – Dell Latitude 3330, E6230, E6430, E6430S, E6440, E6530, E6540 – Dell Precision Mobile Workstation M4800 – Dell Vostro 1540, 2520, 3550, 3555 – Dell XPS 14 (L421X), 14z (L412z), 15 (L521X) |
| Skulderrem: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 384 mm |
| Dybde: | 109 mm |
| Højde: | 302 mm |
| Vægt: | 800 g |
| Pakkebredde: | 430 mm |
| Pakkedybde: | 80 mm |
| Pakkehøjde: | 320 mm |
| Pakkevægt: | 1,57 kg |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |
