|
| Tastatur |
| Tastaturopsætning: | QWERTZ |
| Tastatursprog: | Tysk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Numerisk tastatur: | Ingen |
| Key pitch: | 1,7 cm |
| Nøgle rejseafstand: | 1,5 mm |
|
| Præstation |
| Mærke kompatibilitet: | Apple |
| Kapabilitet: | iPad Pro 11″ (1st gen)(A1980, A2013, A1934, A1979) |
| Produktfarve: | Grafit |
| Overdækning: | Ja |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 25,9 cm (10.2″) |
| Husmateriale: | Stof, Plast |
| Beskyttelsesfunktioner: | Vandtæt |
| Pen holder: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade: | Bluetooth |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ja |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde: | Batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Antal understøttede batterier: | 2 |
| Batterikapacitet: | 220 mAh |
| Batterikapacitet: | 0,675 Wh |
| Batteriets levetid: | 3 År |
|
| Systemkrav |
| Understøttede mobile operativsystemer: | iOS |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 256,9 mm |
| Dybde: | 21,5 mm |
| Højde: | 184,9 mm |
| Vægt: | 495 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 31 mm |
| Pakkedybde: | 195 mm |
| Pakkehøjde: | 267 mm |
| Pakkevægt: | 760 g |
|
| Emballage indhold |
| Brugervejledning: | Ja |
|
| Tekniske detaljer |
| Understøttelse af sprog: | Tysk |
|
| Andre funktioner |
| Strømkilde type: | Batteri |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716060 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 211 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 271 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 296 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 6,62 kg |