|
| Display |
| Skærm diagonal: | 60,5 cm (23.8″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LCD |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 16,78 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 8 ms |
| Understøttede grafikopløsninger: | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Responstid (hurtig): | 5 ms |
| Pixel pitch: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Pixeltæthed: | 92,5 ppi |
| Horisontal scanningsområde: | 30 – 83 kHz |
| Vertikalt scanningsområde: | 56 – 76 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal: | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 29,6 cm |
| Synlig størrelse, diagonal: | 60,5 cm |
| sRGB-dækning (typisk): | 99% |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Forretning |
| Produktfarve: | Sort, Sølv |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ingen |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| USB-hub-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| Antal upstream-porte: | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 4 |
| DVI-port: | Ingen |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Antal DisplayPorts: | 2 |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| Lydindgang: | Ingen |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Højdejustering: | 13 cm |
| Akse: | Ja |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -40 – 40° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 21° |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 13 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 12,9 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,2 W |
| Strømforbrug (maks.): | 140 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,2 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse): | 12,87 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -20 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H): | 5 – 90% |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, DisplayPort, USB Type-C |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 538,5 mm |
| Dybde (med stativ): | 165 mm |
| Højde (med stativ): | 478,4 mm |
| Vægt (med stativ): | 4,96 kg |
| Bredde (uden stativ): | 538,5 mm |
| Dybde (uden stativ): | 39 mm |
| Højde (uden stativ): | 313,7 mm |
| Vægt (uden stativ): | 3,37 kg |
| Facet bredde (side): | 5,1 mm |
| Facet bredde (øverste): | 5 mm |
| Facet bredde (bund): | 8 mm |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 170,2 mm |
| Pakkedybde: | 607,1 mm |
| Pakkehøjde: | 378,5 mm |
| Pakkevægt: | 7,55 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | ENERGY STAR |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 344902 |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85285210 |