|
| Display |
| Skærm diagonal: | 60,5 cm (23.8″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LCD |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 16,78 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 8 ms |
| Skærmoverflade: | Mat |
| Understøttede grafikopløsninger: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Billedformat: | 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Responstid (hurtig): | 6 ms |
| SmartResponse: | 6 ms |
| Pixel pitch: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Horisontal scanningsområde: | 30 – 83 kHz |
| Vertikalt scanningsområde: | 50 – 75 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal: | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 29,6 cm |
| Synlig størrelse, diagonal: | 60,5 cm |
| DDC/CI: | Ja |
| Farveområde: | 99% |
| 3D: | Ingen |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Forretning |
| Produktfarve: | Sort |
| Farve: | Sort/sølv |
| Certificering: | TCO, EDID |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ingen |
| USB-hub-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| Antal upstream-porte: | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 4 |
| DVI-port: | Ingen |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Antal DisplayPorts: | 2 |
| Antal mini DisplayPorts: | 1 |
| Lydindgang: | Ingen |
| Lydudgang: | Ja |
| AC (strøm) indgang: | Ja |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ja |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Højdejustering: | 13 cm |
| Akse: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 – 90° |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -45 – 45° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 21° |
| Skærmvisning (OSD): | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| LED-indikatorer: | Strøm |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (typisk): | 19 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 68 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse): | 15,6 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Indgangsstrøm: | 1.6 A |
| Energieffektivitetsskala: | A+ til F |
| Nominel strømstyrke: | 1,6 A |
| Årligt energiforbrug: | 26 kWh |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -20 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H): | 5 – 90% |
| Driftshøjde: | 0 – 5000 m |
| Ikke-drift højde: | 0 – 12192 m |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | DisplayPort, USB |
| Brugervejledning: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 537,7 mm |
| Dybde (med stativ): | 188 mm |
| Højde (med stativ): | 485,1 mm |
| Vægt (med stativ): | 5,28 kg |
| Bredde (uden stativ): | 537,6 mm |
| Dybde (uden stativ): | 45,2 mm |
| Højde (uden stativ): | 314,3 mm |
| Vægt (uden stativ): | 3,18 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 364 mm |
| Pakkedybde: | 595,1 mm |
| Pakkehøjde: | 173 mm |
| Pakkevægt: | 7,71 kg |
| Brugervejledning på CD-ROM: | Ja |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | RoHS, ENERGY STAR |
| Indeholder ikke: | PVC |
|
| Specifikke funktioner for mærket |
| Kompatibilitet med Dell Display Manager (DDM): | Ja |
|
| Tynd Klient |
| Tynd klient installeret: | Ingen |
|
| Andre funktioner |
| Skærm: | LED |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| TV-tuner, integreret: | Ingen |
| Dell E-Værdi kode: | U2417H |
| Energieffektivitetsklasse (gammel): | A |