|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ja |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | TFT |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 16,78 millioner farver |
| LED-baggrundsbelysning: | Ja |
| Berøringsskærmstype: | Bordplade |
| Berøringsskærm teknologi: | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi: | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter: | 10 |
| Responstid: | 8 ms |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 80000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,311 x 0,311 mm |
| Horisontal scanningsområde: | 31 – 80 kHz |
| Vertikalt scanningsområde: | 56 – 75 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68,58 cm |
| Overfladehårdhed: | 7H |
| Skærmens lysstyrke: | 300 cd/m² |
| 3D: | Ingen |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 4 W |
| Indbygget mikrofon: | Ja |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| Frontkantfarve: | Sort |
| Glas tykkelse: | 2 mm |
| Certificering: | CE, CB, , EnergyStar 6.0, HDMI, Win 8, EU Erergy Label |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ingen |
| HDMI: | Ja |
| Antal upstream-porte: | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub): | 1 |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| Lydudgang: | 1 |
| Pc lydindgang: | Ja |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -10 – 55° |
| OSD-sprog: | Hollandsk, Engelsk, Spansk, Italiensk, Forenklet kinesisk, Japansk, Portugisisk, Traditionelt kinesisk, Fransk, Koreansk, Russisk, Tysk |
| Antal OSD sprog: | 12 |
| LED-indikatorer: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 17 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 29 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,2 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,14 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 12 V |
| Strømforsyningstype: | Vekselstrøm |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
| Ekstern strømadapter: | Ja |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 5 – 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 85% |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, HDMI, USB |
| Hurtig start guide: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (uden stativ): | 653,2 mm |
| Dybde (uden stativ): | 52,1 mm |
| Højde (uden stativ): | 410,7 mm |
| Vægt (uden stativ): | 7,1 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 720 mm |
| Pakkedybde: | 144 mm |
| Pakkehøjde: | 525 mm |
| Pakkevægt: | 8,36 kg |
|
| Bæredygtighed |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 403970 |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85285210 |
|
| Andre funktioner |
| AC-adapter inkluderet: | Ja |
| Understøttet placering: | Horisontal/vertikal |
| Glasbeskyttelse: | Ja |
| I/O-porte: | DC-jack |