|
| Display |
| Skærm diagonal: | 81,3 cm (32″) |
| Skærmopløsning: | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Wide Quad HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1200:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 100 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 3 ms |
| Billedformat: | 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,272 x 0,272 mm |
| Horisontal scanningsområde: | 30 – 90 kHz |
| Synlig størrelse, horisontal: | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 39,3 cm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 80 cm |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 4 W |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Forretning |
| Produktfarve: | Sort |
| Certificering: | CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| USB-hub-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal upstream-porte: | 3 |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| Tilslutning af hovedtelefoner: | 3,5 mm |
| HDCP: | Ja |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring: | Ja |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | 4 – 20° |
| Skærmvisning (OSD): | Ja |
| OSD-sprog: | Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Fransk, Italiensk, Japansk, Polsk, Russisk |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 27 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 35 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | HDMI, Strøm, USB |
| Hurtig start guide: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 726 mm |
| Dybde (med stativ): | 221,5 mm |
| Højde (med stativ): | 503,5 mm |
| Vægt (med stativ): | 6,9 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 810 mm |
| Pakkedybde: | 125 mm |
| Pakkehøjde: | 505 mm |
| Pakkevægt: | 8,5 kg |