|
| Display |
| Skærm diagonal: | 80 cm (31.5″) |
| Skærmopløsning: | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | 4K Ultra HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 700:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 1,07 milliarder farver |
| LED-baggrundsbelysning: | Ja |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning): | 320 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 400 cd/m² |
| Responstid: | 5 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,18159 x 0,18159 mm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Farveområde: | 95% |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Webbrowser: | Ja |
| Operativsystem installeret: | webOS |
| AirPlay: | Ja |
| Version af operativsystem: | 23 |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 10 W |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Smart |
| Produktfarve: | Hvid |
| Farve: | Hvid |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ingen |
| Antal upstream-porte: | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte: | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte: | 2 |
| USB strømforsyning: | Ja |
| USB strømforsyning op til: | 65 W |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| HDMI-version: | 2.1 |
| HDCP: | Ja |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ingen |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Højdejustering: | 11 cm |
| Akse: | Ingen |
| Drejelig: | Ingen |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | 5 – 15° |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 31 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 46 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 31,9 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype: | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, HDMI, USB Type-C |
| Strømadapter inkluderet: | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ingen |
| Skruer inkluderet: | Ja |
| Antal skruer: | 2 |
| HDMI-kabellængde: | 1,5 m |
| Strømkabellængde: | 1,5 m |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 714 mm |
| Dybde (med stativ): | 217 mm |
| Højde (med stativ): | 608 mm |
| Vægt (med stativ): | 7,7 kg |
| Bredde (uden stativ): | 714 mm |
| Dybde (uden stativ): | 24 mm |
| Højde (uden stativ): | 420 mm |
| Vægt (uden stativ): | 5,5 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 911 mm |
| Pakkedybde: | 134 mm |
| Pakkehøjde: | 502 mm |
| Pakkevægt: | 10,8 kg |
| Pakketype: | Kasse |