|
| Display |
| Skærm diagonal: | 60,5 cm (23.8″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 180 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 300 cd/m² |
| Responstid: | 1 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Billedformat: | 16:9 |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Synlig størrelse, horisontal: | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 29,6 cm |
| Digital horisontal frekvens: | 55,3 – 200 kHz |
| Digital vertikal frekvens: | 48 – 180 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk): | 60 cm |
| Farvedybde: | 8 Bit |
| Standard for farveskala: | DCI-P3 |
| Farveområde: | 88% |
| sRGB-dækning (typisk): | 122,8% |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Spil |
| Produktfarve: | Sort |
| Rammeløst design: | Ja |
| Farve: | Sort |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ingen |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| HDMI-version: | 2.0b |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2a |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ingen |
| Panel montering grænseflade: | 75 x 75 mm |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 20° |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 12 V |
| Strømforsyningstype: | Ekstern |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 541,9 mm |
| Dybde (med stativ): | 231,9 mm |
| Højde (med stativ): | 424,3 mm |
| Vægt (med stativ): | 4,2 kg |
| Bredde (uden stativ): | 541,9 mm |
| Dybde (uden stativ): | 59,7 mm |
| Højde (uden stativ): | 322,3 mm |
| Vægt (uden stativ): | 2,7 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 622 mm |
| Pakkedybde: | 160 mm |
| Pakkehøjde: | 409 mm |
| Pakkevægt: | 5,6 kg |