|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 100 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 300 cd/m² |
| Responstid: | 1 ms |
| Skærmoverflade: | Mat |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Billedformat: | 16:9 |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Horisontal scanningsområde: | 52,32 – 109 kHz |
| Vertikalt scanningsområde: | 48 – 100 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal: | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 69 cm |
| Farvedybde: | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk): | 106% |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
| Lav inputforsinkelse: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 6 W |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Forretning |
| Produktfarve: | Sort |
| Renoveret: | Ingen |
| Farvenavn: | Black |
| Frontkantfarve: | Sort |
| Farve: | Sort |
| Certificering: | CB/CE |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ingen |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub): | 1 |
| DVI-port: | Ingen |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4b |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2a |
| DC-in-stik: | Ja |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 75 x 75 mm |
| Forbedret kabelstyring: | Ja |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Højdejustering: | 11 cm |
| Akse: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 – 90° |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -30 – 30° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 20° |
| Plug and play: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 21 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 21 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 21 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm: | 2.5 A |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 12 V |
| Strømforsyningstype: | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, HDMI |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 613,5 mm |
| Dybde (med stativ): | 200,8 mm |
| Højde (med stativ): | 413,4 mm |
| Vægt (med stativ): | 5,6 kg |
| Bredde (uden stativ): | 613,5 mm |
| Dybde (uden stativ): | 48,5 mm |
| Højde (uden stativ): | 362,5 mm |
| Vægt (uden stativ): | 3,4 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 841 mm |
| Pakkedybde: | 448 mm |
| Pakkehøjde: | 131 mm |
| Pakkevægt: | 7,6 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | ENERGY STAR |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |