|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| Paneltype: | VA |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 144 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | Kant LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 1 ms |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68,5 cm |
|
| Præstation |
| AMD FreeSync: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync Premium |
| Brandspecifikke teknologier: | Black Equalizer |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Spiltilstand: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Spil |
| Produktfarve: | Sort |
| Farve: | Sort |
| Certificering: | CE |
|
| Porte & Grænseflader |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Højdejustering: | 12 cm |
| Akse: | Ja |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -15 – 15° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 20° |
| Skærmvisning (OSD): | Ja |
| Plug and play: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 20 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 20 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,3 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Strømforsyningstype: | Ekstern |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 618,2 mm |
| Dybde (med stativ): | 218,9 mm |
| Højde (med stativ): | 520,5 mm |
| Vægt (med stativ): | 5,3 kg |
| Bredde (uden stativ): | 618,2 mm |
| Dybde (uden stativ): | 77,5 mm |
| Højde (uden stativ): | 377,2 mm |
| Vægt (uden stativ): | 3,8 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 618,2 mm |
| Pakkedybde: | 77,5 mm |
| Pakkehøjde: | 377,2 mm |
| Pakkevægt: | 7,8 kg |
| Pakketype: | Kasse |