Beskrivelse
Specifikationer
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: | 4 |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| Mikrofonindgang: | Ingen |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte: | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub): | 1 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Kombineret hovedtelefon/mikrofon-port: | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner: | 3,5 mm |
| DC-in-stik: | Ja |
| Netværk | |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
| Præstation | |
| Produktfarve: | Sort, Blå |
| Indbygget kortlæser: | Ja |
| Kompatible hukommelseskort: | SD |
| Dataoverførselshastighed: | 5 Gbit/sek. |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Funktion for opladning: | Ja |
| Kapabilitet: | ASUSPRO B9; P4540UQ |
| Strømstyring | |
| Kompatible strømplug typer: | EU |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 38 mm |
| Dybde: | 82 mm |
| Højde: | 128 mm |
| Emballage indhold | |
| AC-adapter inkluderet: | Ja |




