|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade: | Thunderbolt 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte: | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte: | 1 |
| Antal DisplayPorts: | 2 |
| Thunderbolt 4 porte antal: | 2 |
| DC-in-stik: | Ja |
|
| Netværk |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder: | 10,100,1000 Mbit/s |
|
| Præstation |
| Produktfarve: | Sort |
| Indbygget kortlæser: | Ingen |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | Vekselstrøm |
| Strømforsyning: | 170 W |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 239 mm |
| Dybde: | 80 mm |
| Højde: | 26 mm |
| Vægt: | 440 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733020 |