|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| Mikrofonindgang: | Ingen |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte: | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte: | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte: | 1 |
| USB strømforsyning: | Ja |
| USB strømforsyning revision: | 3.0 |
| USB strømforsyning op til: | 100 W |
| HDMI-version: | 2.0 |
|
| Netværk |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
| Ethernet LAN-datahastigheder: | 100,1000 Mbit/s |
|
| Præstation |
| Produktfarve: | Sort, Grå |
| Indbygget kortlæser: | Ingen |
| HD-type: | 4K Ultra HD |
| Maksimal digital opløsning: | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| Husmateriale: | Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium, Polykarbonat (PC) |
| Oprindelsesland: | Kina |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | USB |
|
| Software |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 7 Ultimate x64, Windows 10, Windows 7 x64, Windows 10 Education, Windows 8, Windows 10 Education x64, Windows 7, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 10 Home, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 x64, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Home Premium, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Home Premium x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Professional x64, Windows 10 x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 32 mm |
| Dybde: | 121 mm |
| Højde: | 11 mm |
| Vægt: | 53 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkebredde: | 80 mm |
| Pakkedybde: | 190 mm |
| Pakkehøjde: | 215 mm |
| Pakkevægt: | 108 g |
|
| Emballage indhold |
| Brugervejledning: | Ja |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 50 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 295 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 250 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 475 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 6,3 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84719000 |