|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| Antal USB 2.0-porte: | 0 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: | 0 |
| Antal HDMI-porte: | 4 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Antal DisplayPorts: | 4 |
|
| Netværk |
| Ethernet LAN: | Ja |
|
| Præstation |
| Produktfarve: | Sort |
|
| Software |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 85 mm |
| Dybde: | 260 mm |
| Højde: | 179 mm |
| Vægt: | 2 kg |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 6 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 295 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 410 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 320 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 13,3 kg |
| Produkter pr. forsendelseskasse (indvendig): | 3 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733020 |