|
| Præstation |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | I ørerne |
| Anbefalet brug: | Opkald/musik |
| Produktfarve: | Grafit |
| Headset type: | Binaural |
| Betjeningstaster: | Multitast |
| Volumenkontrol: | Berøring |
| Kontrolenhedstype: | On-ear control unit |
| Kontroltype: | Berøring |
| Kode for international beskyttelse (IP): | IP68 |
| Stråleformning: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| RF-forbindelse: | Ja |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
| Frekvensområde (musiktilstand): | 20 – 20000 Hz |
| Frekvensområde (taletilstand): | 100 – 8000 Hz |
| Trådløs rækkevidde: | 30 m |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Intraaural |
| Driverenhed: | 1,2 cm |
| Støjreduktionstype: | Aktiv |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Indbygget |
| Mikrofon frekvens: | 100 – 8000 Hz |
| Mikrofonretningstype: | Omniretningsbestemt |
| Antal mikrofoner: | 2 |
| Hybrid støjreduktion: | Ja |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System): | Ja |
| Støjreducerende kontakt: | Ja |
|
| Batteri |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Højre hørerør batterikapacitet: | 70 mAh |
| Venstre hørerør batterikapacitet: | 70 mAh |
| Batteriopladningstid (opladningskasse): | 2,5 t |
| Batteriteknologi (opladningskasse): | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet (opladningskasse): | 490 mAh |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC): | 6 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC): | 10 t |
| Opladningstid for batteri: | 2,5 t |
| Hurtig opladning: | Ja |
| Hurtig opladningstid: | 5 min. |
| Opladningskilde: | USB |
| Batterikapacitet: | 0,27 Wh |
| Taletid (ANC tændt): | 5 t |
| Taletid (ANC slukket): | 6 t |
| Antal understøttede batterier: | 2 |
| Trådløs opladning: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 27,4 mm |
| Dybde: | 26,3 mm |
| Højde: | 15,9 mm |
| Vægt: | 13 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H): | 39,8 x 74,5 x 25 mm |
| Opladeretui vægt: | 46 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 96,5 mm |
| Pakkedybde: | 137,5 mm |
| Pakkehøjde: | 60,5 mm |
| Pakkevægt: | 220 g |
|
| Emballage indhold |
| Opladningsetui: | Ja |
| Opladeretui type: | Kabel & trådløs |
| Opladeretui stiktype: | USB Type-C |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Kabler inkluderet: | USB Type-A til USB Type-C |
| Etui: | Ja |
| Tilbehør inkluderet i sættet: | 3 sizes gel eartips |
| Antal: | 1 |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85183000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 148 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 249 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 112 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 1,04 kg |
|
| Andre funktioner |
| Modtager dimensioner (BxDxH): | 13,6 x 6 x 21,5 mm |
| Grænseflade-adaptere inkluderet: | USB Type-A male – USB Type-C female |