|
| Præstation |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | I ørerne |
| Produktfarve: | Hvid |
| Headset type: | Binaural |
| Betjeningstaster: | Besvar/afslut opkald, Afspil/pause |
| Kontrolenhedstype: | On-ear control unit |
| Kontroltype: | Berøring |
| Beskyttelsesfunktioner: | Regntæt, Stænktæt, Svedresistent |
| Kode for international beskyttelse (IP): | IPX5 |
| Musikafspilning: | Ja |
| Tilslut automatisk: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Trådløs rækkevidde: | 10 m |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Intraaural |
| Maksimal indgangseffekt: | 5 mW |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer: | Øretelefoner |
| Akustisk system: | Åbn |
| Hovedtelefon frekvens: | 20 – 20000 Hz |
| Impedens: | 16 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed: | 101,5 dB |
| Driverenhed: | 1 cm |
| Drivertype: | Dynamisk |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Indbygget |
| Antal mikrofoner: | 2 |
| Støjreducerende mikrofon: | Ja |
|
| Basestation |
| Basestation farve: | Hvid |
| USB-stik til basestation: | USB Type-C |
|
| Batteri |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet: | 40 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd: | 6 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeretui): | 26 t |
| Taletid (med opladeretui): | 26 t |
| Batteriteknologi (opladningskasse): | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet (opladningskasse): | 460 mAh |
| Taletid: | 6 t |
| Indikator for batteriopladning: | Ja |
| Opladningstid for batteri: | 2 t |
| Hurtig opladning: | Ja |
| Hurtig opladningstid: | 15 min. |
| Opladningskilde: | USB |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 34,1 mm |
| Dybde: | 20 mm |
| Højde: | 21,8 mm |
| Vægt: | 51 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H): | 62,5 x 24 x 45,6 mm |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 95 mm |
| Pakkedybde: | 33 mm |
| Pakkehøjde: | 175 mm |
| Pakkevægt: | 131 g |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Emballage indhold |
| Oplader: | Ja |
| Opladningsetui: | Ja |
| Opladeretui type: | Ledningsført |
| Opladeretui stiktype: | USB Type-C |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Kabler inkluderet: | USB Type-A til USB Type-C |
| Tilbehør inkluderet i sættet: | Silikone ørespidser, 3 størrelser |
| Ørepropper materiale: | Silikone |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85183000 |