|
| Præstation |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | Headset |
| Anbefalet brug: | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve: | Sort |
| Headset type: | Mono |
| Betjeningstaster: | Besvar/afslut opkald, Bluetooth parring, Slå lyden fra, Volume +, Volume – |
| Kontroltype: | Knapper |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Lydtryksniveau (maks.): | 102 dB |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| USB-tilslutning: | Ja |
| USB-stik: | USB Type-A |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
| Trådløs rækkevidde: | 50 m |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Supraaural |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Boom |
| Støjreducerende mikrofon: | Ja |
| Mikrofon mute: | Ja |
|
| Batteri |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet: | 350 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd: | 47 t |
| Taletid: | 24 t |
| Opladningstid for batteri: | 1,6 t |
| Hurtig opladning: | Ja |
| Standby tid: | 1200 t |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 122 g |
|
| Emballage indhold |
| Opladningsstativ: | Ingen |
| Lydadaptere inkluderet: | USB |
| Bæretaske: | Ja |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85183000 |