|
| Præstation |
| Produkttype: | Hovedtelefoner |
| Bæremåde: | Halsbånd |
| Anbefalet brug: | Sport |
| Produktfarve: | Grå |
| Headset type: | Binaural |
| Betjeningstaster: | Multitast, Volume +, Volume – |
| Volumenkontrol: | Knap |
| Kontrolenhedstype: | On-ear control unit |
| Kontroltype: | Knapper |
| Beskyttelsesfunktioner: | Vandtæt |
| Kode for international beskyttelse (IP): | IP55 |
| Klar lyd: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Trådløs rækkevidde: | 10 m |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Knogleledning |
| Akustisk system: | Åbn |
| Hovedtelefon frekvens: | 20 – 20000 Hz |
| Hovedtelefon følsomhed: | 96 dB |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Indbygget |
| Mikrofon sensitivitet: | -40 dB |
| Støjreducerende mikrofon: | Ja |
|
| Batteri |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium polymer (LiPo) |
| Vedvarende afspilningstid, lyd: | 6 t |
| Opladningstid for batteri: | 2 t |
| Hurtig opladning: | Ja |
| Opladningskilde: | USB |
| Standby tid: | 240 t |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 29 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakketype: | Hængende boks |
|
| Emballage indhold |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Kabler inkluderet: | USB Type-A til USB Type-C |
| Etui: | Ja |
| Antal: | 1 |