|
| Mus |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | USB Type-A + PS/2 |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 3 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Rul: | Ja |
| Bevægelsesopløsning: | 1000 dpi |
| Anbefalet brug: | PC/Laptop |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Certificering: | FCC, cURus, GS, CE,GOST-R |
|
| Design |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sort |
| Laserfarve: | Rød |
|
| Ergonomisk |
| Kabellængde: | 1,8 m |
| Plug and play: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde: | Kabel |
| Strømforbrug: | 30 mA |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -15 – 60 °C |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 121 mm |
| Dybde: | 63 mm |
| Højde: | 38 mm |
| Vægt: | 135 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal: | 1 |
| Pakkebredde: | 136 mm |
| Pakkedybde: | 89 mm |
| Pakkehøjde: | 48 mm |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 40 stk |
|
| Andre funktioner |
| Musens dimensioner (BxDxH): | 121 x 63 x 38 mm |