|
| Mus |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | IR LED |
| Bevægelsesopløsning: | 1600 dpi |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 3 |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Rullende retning: | Vertikal/horisontal |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Anbefalet brug: | Universel |
| Certificering: | CE, TÜV-Süd/GS |
|
| Design |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sort |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Laserfarve: | Rød |
|
| Ergonomisk |
| Kabellængde: | 1,8 m |
|
| Strømstyring |
| Opladningsport til USB Type-C: | Ingen |
| Strømforbrug: | 50 mA |
| USB strømforsyning: | Ingen |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -15 – 60 °C |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 62 mm |
| Dybde: | 109 mm |
| Højde: | 37 mm |
| Vægt: | 118 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet: | Ingen |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Pakkebredde: | 100 mm |
| Pakkedybde: | 130 mm |
| Pakkehøjde: | 45 mm |
| Pakkevægt: | 156 g |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 10 stk |