Beskrivelse
Specifikationer
| Mus | |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Bevægelsesopløsning: | 2400 dpi |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 5 |
| Certificering: | CB, cTUVus mark, TUV mark, FCC, ICES, CEC, DOE, SIRIM, TRA, IMDA, MIC, JPF, VCCI, BSMI, NCC, RCM, KCC, DWLF&M, TRC, MoT, ANRT, ictQATAR, UN38.3, GB31241, IEC 62133:2017 |
| Design | |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sort, Grå |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Ergonomisk | |
| Kabellængde: | 0,5 m |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Batterier |
| Genopladelig: | Ingen |
| Opladningsport type: | USB Type-C |
| Batteriets levetid: | 3 måned(er) |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 95% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 59 mm |
| Dybde: | 101 mm |
| Højde: | 34 mm |
| Vægt: | 71 g |
| Modtager vægt: | 1,5 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkebredde: | 101 mm |
| Pakkedybde: | 55 mm |
| Pakkehøjde: | 154 mm |
| Pakkevægt: | 230 g |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-C |
| Modtagertype: | Nano-modtager |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater: | CE, REACH, RoHS |
| Compliance certificates: | CE, REACH, RoHS |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |








