|
| Mus |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Bevægelsesopløsning: | 1000 dpi |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 3 |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik): | 3 |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
|
| Design |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Grå |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde: | Batterier |
| Batteritype: | AA |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 95% |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 97,9 mm |
| Dybde: | 32,5 mm |
| Højde: | 32,5 mm |
| Vægt: | 52 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkebredde: | 182,4 mm |
| Pakkedybde: | 122,3 mm |
| Pakkehøjde: | 75 mm |
|
| Emballage indhold |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Modtagertype: | Nano-modtager |