Beskrivelse
Specifikationer
| Tastatur | |
| Anbefalet brug: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt: | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning: | QWERTY |
| Tastatursprog: | Nordisk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Understøttelse af flere enheder: | Ja |
| Genvejstaster: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Design | |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Produktfarve: | Grå, Sort |
| Justerbar tastaturhøjde: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Funktioner | |
| Trådløs rækkevidde: | 10 m |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type: | Batteri |
| Tastatur batteritype: | AA |
| Antal batterier (tastatur): | 2 |
| Batteriteknologi: | Alkaline |
| Batteriets levetid: | 36 måned(er) |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer: | Android |
| Andre understøttede operativsystemer: | ChromeOS, DOS |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -40 – 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H): | 0 – 95% |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH): | 363,4 x 122 x 35,52 mm |
| Tastatur vægt: | 500,9 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal produkter inkluderet: | 1 stk |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Batterier inkluderet: | Ja |






