|
| Tastatur |
| Anbefalet brug: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastaturopsætning: | QWERTY |
| Tastatursprog: | UK engelsk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Windows taster: | Ja |
| Genvejstaster: | Ja |
| Antal genvejstaster: | 12 |
| Programmerbare genvejstaster: | Ja |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
|
| Design |
| Produktfarve: | Grå, Titanium |
| Tastatur stil: | Lige |
| Håndledsstøtte: | Ingen |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | Batteri |
| Tastatur batteritype: | AAA |
| Antal batterier (tastatur): | 2 |
|
| Mus |
| Mus inkluderet: | Ja |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Bevægelsesopløsning: | 1600 dpi |
| Antal knapper: | 7 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Rul: | Ja |
| Rulle type: | Hjul |
| Rullende retning: | Lodret |
| Mus batteritype: | AA |
| Antal batterier (mus): | 1 |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer: | Android |
| Andre understøttede operativsystemer: | ChromeOS |
|
| Vægt & størrelser |
| Tastatur dimensioner (BxDxH): | 433,3 x 121,5 x 28,36 mm |
| Tastatur vægt: | 561 g |
| Musens dimensioner (BxDxH): | 69,7 x 114,5 x 41,6 mm |
| Mus vægt: | 84 g |
|
| Emballeringsdata |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Batterier inkluderet: | Ja |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716060 |