Beskrivelse
Specifikationer
| Tastatur | |
| Anbefalet brug: | Universel |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløst |
| Tastaturopsætning: | QWERTY |
| Tastatursprog: | US engelsk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Tasternes holdbarhed: | 10000000 Million karakterer |
| Nøgle rejseafstand: | 1,91 cm |
| Certificering: | CB, TUV marking, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI, JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ |
| Design | |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Produktfarve: | Sort |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type: | Batteri |
| Tastatur batteritype: | AAA |
| Antal batterier (tastatur): | 1 |
| Batteriets levetid: | 15 måned(er) |
| Mus | |
| Mus inkluderet: | Ja |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Bevægelsesopløsning: | 1600 dpi |
| Antal knapper: | 3 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Rul: | Ja |
| Rulle type: | Hjul |
| Mus batteritype: | AA |
| Musens batterilevetid: | 18 måned(er) |
| Antal batterier (mus): | 1 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik): | 3000000 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 95% |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH): | 422,3 x 134,5 x 21,9 mm |
| Tastatur vægt: | 406,5 g |
| Musens dimensioner (BxDxH): | 110,1 x 61,5 x 36,1 mm |
| Mus vægt: | 65,5 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal produkter inkluderet: | 3 stk |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Modtagertype: | Nano-modtager |
| Pakkebredde: | 520 mm |
| Pakkedybde: | 142 mm |
| Pakkehøjde: | 42 mm |
| Pakkevægt: | 680 g |
| Garantiperiode: | 3 År |
