|
| Funktioner |
| Ovn nettokapacitet: | 48 L |
| Produktfarve: | Sort, Rustfrit stål |
| Placering af apparat: | Fritstående |
| Kontroltype: | Dreje |
| Indbygget skærm: | Ingen |
| Indvendig belysning: | Ja |
| Termostat rækkevide: | 0 – 230 °C |
| Husmateriale: | Metal |
| Timer: | Ja |
| Timer type: | Mekanisk |
| Timer varighed: | 90 min. |
| Aftagelig krummebakke: | Ja |
| Antal glasdørpaneler: | 2 |
| Dørmateriale: | Glas |
| Skridsikre fødder: | Ja |
| Temperatur (maks): | 230 °C |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (min.): | 90 °C |
|
| Madlavningsfunktioner & programmer |
| Konvektion madlavning: | Ja |
| Rotisserie: | Ingen |
| Grill: | Ingen |
| Damp madlavning: | Ingen |
| Konventionel madlavning: | Ja |
| Afrimningsfunktion: | Ingen |
| Genopvarmningsfunktion: | Ingen |
| Holde varm funktion: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Ovn effekt: | 2000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Strømstiktype: | Type F (CEE 7/4) |
|
| Vægt & størrelser |
| Vægt: | 10,8 kg |
| Pakkebredde: | 610 mm |
| Pakkedybde: | 535 mm |
| Pakkehøjde: | 385 mm |
| Pakkevægt: | 12,4 kg |
|
| Emballage indhold |
| Brugervejledning: | Ja |
| Bageplade: | Ja |
| Grillrist inkluderet: | Ja |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. pallelag: | 11 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 207 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod): | 438 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): | 525 stk |