|
| Display |
| Skærm diagonal: | 101,6 cm (40″) |
| HD-type: | Fuld HD |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmteknologi: | LED |
| Skærm form: | Flad |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Bevægelsesinterpolationsteknologi: | AMR (Active Motion Rate) 400 |
| Understøttede grafikopløsninger: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Skærm diagonal (metrisk): | 101 cm |
|
| TV-tuner |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Format til analogt signal: | PAL, SECAM |
| System for digitalt signalformat: | DVB, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
|
| Smart TV |
| Smart TV: | Ja |
| Internet TV: | Ja |
| Operativsystem installeret: | Android |
| Hybrid broadband TV udsendelse (HbbTV): | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.2 |
| Smart funktioner: | Musik, Foto |
| Video-apps: | Google TV, Netflix, YouTube |
|
| Lyd |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 8 W |
| Lyddekodere: | Dolby Digital, Dolby Digital AC4, Dolby Digital Plus |
| Equalizer: | Ja |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sort |
| VESA montering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 200 x 200 mm |
| Farve på stativ: | Sort |
|
| Præstation |
| Understøttede videoformater: | 3GP, 3GPP, AVI, DAT, FLV, H.264, H.265, HEVC, MKV, MOV, MPEG, MPG, TP, TRP, TS, VOB, VP9, WEBM |
| Understøttede lydformater: | AC3, ASF, EAC3, FLAC, LPCM, MP3, MP4, WAV |
| Understøttede billedformater: | BMP, JPEG, JPG, PNG |
|
| Porte & Grænseflader |
| Antal HDMI-porte: | 3 |
| Antal USB 2.0-porte: | 2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (typisk): | 36 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 36 kWh |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Godkendelser |
| Certificering: | CE (RED, RoHS, ErP), REACH/PAH/SCCP |
|
| Tekniske detaljer |
| Compliance certificates: | CE, REACH, RoHS |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | ErP |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 891,8 mm |
| Dybde (med stativ): | 213 mm |
| Højde (med stativ): | 555,3 mm |
| Vægt (med stativ): | 7,8 kg |
| Bredde (uden stativ): | 891,8 mm |
| Dybde (uden stativ): | 82,1 mm |
| Højde (uden stativ): | 509 mm |
|
| Emballage indhold |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |