|
| Display |
| Skærm diagonal: | 139,7 cm (55″) |
| HD-type: | 4K Ultra HD |
| Skærmopløsning: | 3840 x 2160 pixel |
| Skærmteknologi: | LED |
| Skærm form: | Flad |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Bevægelsesinterpolationsteknologi: | AMR (Active Motion Rate) 800 |
| Understøttede grafikopløsninger: | 3840 x 2160 |
| Skærm diagonal (metrisk): | 139 cm |
|
| TV-tuner |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Format til analogt signal: | PAL, SECAM |
| System for digitalt signalformat: | DVB-T2, DVB, DVB-S, DVB-C, DVB-S2, DVB-T |
|
| Smart TV |
| Smart TV: | Ja |
| Internet TV: | Ja |
| Operativsystem installeret: | Android TV |
| Hybrid broadband TV udsendelse (HbbTV): | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0.2 |
| Smart funktioner: | Foto, Musik |
| Video-apps: | YouTube, Google TV, Netflix |
|
| Lyd |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 20 W |
| Lyddekodere: | Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Equalizer: | Ja |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
|
| Design |
| Produktfarve: | Sølv |
| VESA montering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 400 x 300 mm |
| Farve på stativ: | Sølv |
|
| Præstation |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Understøttede videoformater: | 3GP, MPEG, H.264, VP9, 3GPP, WEBM, H.265, HEVC, AVI, MPG, DAT, TP, TRP, TS, FLV, MKV, MOV, VOB |
| Understøttede lydformater: | ASF, MP3, MP4, WAV, AC3, LPCM, EAC3, FLAC |
| Understøttede billedformater: | PNG, BMP, JPEG, JPG |
|
| Porte & Grænseflader |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| Antal USB 2.0-porte: | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: | 0 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
|
| Strømstyring |
| Strømforbrug (typisk): | 83 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | G |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
|
| Godkendelser |
| Certificering: | CE (RED, RoHS, ErP), REACH/PAH/SCCP |
|
| Tekniske detaljer |
| Compliance-certifikater: | RoHS, CE, REACH |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | ErP |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 1231 mm |
| Dybde (med stativ): | 265 mm |
| Højde (med stativ): | 760 mm |
| Vægt (med stativ): | 15,6 kg |
| Bredde (uden stativ): | 1231 mm |
| Højde (uden stativ): | 718 mm |
|
| Emballage indhold |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |